fbpx

SPA rituály

SPA rituály zahrnují zábaly s kosmetikou.

Tvarovací zábal STYX- Whiskey swaddling

Celulitida není kosmetická vada, ale zdraví nebezpečný proces, který zhoršuje pohyb lymfy a krve, vyvolává otoky a ztrátu svalového tonusu. Pro lepší pronikání látek, které ničí tukové zásoby, do hlubokých vrstev škáry a pro posílení jejich účinku se používají speciální zábaly: horké, studené nebo kontrastní. Zábaly se provádějí v I-III stádiu projevů celulitidy. Ve IV. stadiu se zábaly provádějí po konzultaci s lékařem nebo odborníkem na výživu.Zábal celého těla musí být zařazen do programu proti obezitě. Po každém sezení dojde ke snížení tělesné hmotnosti a objemů. Procedura zmírňuje stres, uvolňuje, vytváří mírný euforický efekt jako po požití malé dávky silného alkoholického nápoje a právě proto ji kosmetologové nazývají whiskey swaddling.

Použití gelů STYX se doporučuje při formování postavy s povislou kůží. Tato metoda hubnutí zahřívá a tonizuje svaly. Po zhubnutí pokožka nepovoluje, je pevnější a hladší.

Doba trvání 90 min.

Polynéský relaxační zábal od Thalionu

Relaxační rituál vám umožní se v myšlenkách přenést na tropické ostrovy a ponořit se do atmosféry bezstarostnosti. Exfoliační gel s kokosovou dužinou a řasami klouže po těle a dodává mu zvláštní lesk. Zábalový vosk se na pokožce spojí s tyrkysovým modelujícím gelem a vytvoří kouzelně se rozplývající masážní krém. Závěrečná fáze péče – krém “Pearl tiare” intenzivně vyživuje pokožku a dodává jí zlatavý lesk.Ošetření umožňuje dosáhnout hluboké relaxace a uvolnění svalů. Zlepšuje se podkožní mikrocirkulace, obnovuje se minerální rovnováha. Jedinečné složky pomáhají posílit a omladit pokožku. Ta se stává pružnou a posilují se i její ochranné vlastnosti.

 Doba trvání 60/120 min.

Drenážní a tvarovací zábal Algoplast od společnosti Thalion

Algoplast – lokální ošetření pro intenzivní redukci nadbytečných objemů, celulitidy, odstranění otoků a vypnutí pokožky. Používá se na problémové partie: břicho, stehna, hýždě, záda, paže.

Algoplast “Drainage and Tonus” má osvěžující a odvodňující účinek, snižuje výskyt celulitidy. Toto ošetření okamžitě poskytuje neuvěřitelný pocit lehkosti. Silueta se zeštíhluje, pokožka se tonizuje, její povrch se vyrovnává a okamžitě se stává zářivou, hladkou a lehkou.

Doba trvání 60/120 min.

Peeling těla

Cukrový peeling je vhodný k odstranění vrstvy odumřelých kožních buněk z povrchu pokožky. Ta se velmi často usazuje na pokožce, což vede k ucpávání pórů a šupinatým místům. Vrstva odumřelých kožních buněk brání kosmetickým přípravkům proniknout hluboko do škáry. Póry se ucpávají, což vede k tvorbě černých teček a výronů. Barva pleti je matná a šedá. Během exfoliace malé abrazivní částečky čistí epidermis a stimulují tvorbu nových buněk, zlepšují prokrvení, tón pleti a její strukturu.

Cukr je přírodním zdrojem kyseliny glykolové, která účinně rozkládá rohovou vrstvu a vyhlazuje povrch pokožky. Urychluje doplňování ztracené vlhkosti v dermis, udržuje ji hydratovanou a zdravou. Je nejlepším řešením pro suchou a dehydratovanou pleť. Tento peeling lze kombinovat s návštěvou infračervené sauny.

Doba trvání 45 min/75 min

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě