fbpx

SPA rituály

SPA rituály zahrnují zábaly s kosmetikou.

Relaxační polynéská pouť s kosmetikou Thalion

Tento rituál je jako pohlazení, při kterém dosáhnete příjemného pocitu uvolnění. Zapomenete na stres a na realitu všedního života. Vychutnáte si atmosféru květinových a kokosových vůní.

Zeštíhlující zábaly s kosmetikou STYX

Jedinečná metoda vlhkých a suchých zábalů. Během procedury budete vnímat mírné teplo, střídající se s příjemným chladem a pocítíte příval síly a energie. Námi používané kosmetické zábaly jsou ryze přírodního původu. S kombinovanou aplikací dle vašeho výběru Cool & Hot s růžovým olejem jsou ideální pro léčbu hluboké celulitidy. Mají tonizující a antioxidační účinek, stimulují mikrocirkulaci, aktivují metabolismus. Lze je aplikovat i během těhotenství jako prevence strií.Chladící a jemné zábaly jsou určeny pro léčbu žilních problémů a metliček, pro úlevu od otoků a bolestivých nohou. Jsou příjemné, stimulují krevní oběh. Mají dlouhodobý léčebný efekt.
Vysoce kvalitní léčbou s použitím kaviárového krému dosáhneme omlazujícího účinku a příjemného vypnutí pokožky.

Perfektní silueta

Procedura zahrnuje chladné a horké zábaly STYX a hodinovou anticelulitidovou masáž. Během procedury budete pociťovat mírné teplo střídající se s příjemným chladem, příliv síly a energie. Zábaly STYX pomáhají snižovat snižovat uložený tuk a celulitidu, posilují cévy, snižují chuť k jídlu, účinně čistí pokožku, mají liftingový efekt, působí jako prevence strií, zlepšují tonus pleti, která se stává elastická a jemná bez známek “pomerančové” kůže. Série zábalů v kombinaci s anticelulitidovými masážemi přináší úžasné výsledky při tvarování figury. Snižuje se nejen objem proporcí, ale mizí otoky, pokožka se zpevní a mizí “pomerančová kůže”.
Vysoce kvalitní léčbou s použitím kaviárového krému dosáhneme omlazujícího účinku a příjemného vypnutí pokožky.

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě