O nás

Klinika Aether se specializuje na nejnovější estetické technologie a techniky, od laserových a dermatologických zákroků až po kosmetické injekce a tvarování postavy, a pomůže vám najít to, díky čemu budete vypadat mladě a cítit se krásně.
Naší odlišností je individuální přístup a vysoce kvalifikovaný tým lékařů, zdravotních sester a kosmetiček, kteří jsou mistry svého oboru.
Kombinujeme nejmodernější technologie se zkušenostmi a poskytujeme skutečně individuální a bezpečný zážitek a spolupracujeme s vámi na dosažení těch nejlepších výsledků.

Filozofie

Inovativní vybavení

Pracujeme pouze s prémiovými produkty a nejmodernějším vybavením, které byly schváleny FDA a CE a patří ke zlatému standardu estetické medicíny.

Profesionální péče

Všechna naše ošetření provádějí zkušení a vysoce kvalifikovaní specialisté v oboru estetické medicíny. Naši lékaři byli vyškoleni těmi nejlepšími profesionály ve světě estetické medicíny a vždy dodržují etický přístup.

Individuální a komplexní přístup

Náš přístup ke každému klientovi je individuální, naši estetičtí odborníci s vámi spolupracují na vytvoření plánu ošetření na základě toto co vás trápí, ať už jde o pokožku nebo tělo.

Náš příběh

Aether Clinic nabízí více než 300 služeb v oblasti estetické medicíny, dermatologie, tvarování postavy a hubnutí, kosmetologie, SPA & Wellness a řeší více než 50 kožních problémů. Naše lékařské centrum disponuje nejmodernějším a nejnovějším technickým vybavením od předních světových dodavatelů.

Naše klinika je pacienty ceněna pro vysokou profesionalitu lékařů a veškerého personálu, širokou nabídku ošetření, nadstandardní klientský servis, věrnostní program pro stálé klienty, lokalitu a dostupnost.

Na naší klinice je k dispozici více než 15 prémiových laserů a přístrojů, více než 40 profesionálních značek, nadstandardní servis a exkluzivní zákroky, které můžete provádět pouze u nás a nikde jinde v České republice.

Využíváme integrovaný přístup k řešení problémů našich pacientů. Využívání rozšířených léčebných protokolů a kombinovaných terapií nám pomáhá dosahovat výrazných a trvalých výsledků. Náš přístup je založen na kvalitní diagnostice a sestavení individuálního léčebného plánu. Zachování individuality a přirozenosti je nejdůležitější zásadou práce našich lékařů.

Profesionální tým lékařů, odborníků na výživu, kosmetiček a lázeňských specialistů se na vás těší od pondělí do soboty na adrese Národní 135/14, Praha 1 (budova DRN, 1. patro). Dostanete se k nám pohodlně městskou hromadnou dopravou – stanice metra a tramvajová zastávka Národní třída. Nabízíme také možnost bezplatného parkování v naší budově.

Milan Tučka
Milan Tučka
Professional and kind approach from doctor and employers , and nice results of procedure so far. Will gladly revisit.
Tom Zahradník
Tom Zahradník
Velmi profesionální přístup a ochotný personál. Paní doktorka Jevčáková mi vše vysvětlila. Byl jsem velice spokojen.
Petr P
Petr P
Příjemný a profesionální personál. Léčba kterou mě paní doktorka doporučila funguje.
Miš Ka
Miš Ka
Ačkoliv jsem měla při objednání pochyby, při návštěvě mě to přešlo. Už od recepce jsem měla příjemný pocit, prostředí je opravdu útulné a čisté. Paní doktorka i sestřička byli moc milý a opravdu měli zájem a starali se o mě. Pokud budu uvažovat o další změně, určitě navštívím tuto kliniku. Budu Vás dále doporučovat. Moc Vám děkuji. Dvořáková❣️
Marek Pavlovec
Marek Pavlovec
Profesionální a milý přístup lékařů . Velké plus parkování v budově . Nádherné prostředí . Rád se sem budu vracet
David Payne
David Payne
Mohu doporučit! Konzultoval jsem svůj problém (jizvy po akné) s panem doktorem Kickem a velmi mě potěšil jeho přístup - bylo znát, že se skutečně snaží najít ten nejefektivnější způsob léčby, ne mi doporučit nejdražší možný laser bez ohledu na to, zda má jeho použití smysl (což se mi, bohužel, stávalo opakovaně na jiných klinikách). Všechny mé dotazy byly zodpovězeny a zkusil jsem tedy doporučený zákrok. Po dvou aplikacích kyseliny hyaluronové je patrné určité zlepšení, jizvy jsou o něco mělčí, i když definitivní výsledek uvidím až po další 1 - 2 aplikacích. Už teď ale vnímám, že to něco opravdu dělá a že to byly smysluplně vynaložené prostředky.
aneta harčárová
aneta harčárová
Před měsícem jsem vyzkoušela metodu IPL a jsem naprosto nadšená💯. Před procedurou jsem měla konzultaci se slečnou doktorkou, která mě upozornila na rizika a moc hezky mi zákrok vysvětlila. Řešila jsem pigmentaci a hned po prvním sezení se podařilo pleť krásně sjednotit😊. Kliniku doporučuji všemi deseti🫶.
Yulia Yurchenko
Yulia Yurchenko
Была рада найти клинику, где представлены все актуальные процедуры и аппараты, которые есть на рынке. Отдельное спасибо доктору Ольге за ее профессионализм и трепетное отношение к клиенту.
Kateřina Štěpánová
Kateřina Štěpánová
Aether clinic děkuji za odborné rady, milý přístup, rychlé a ochotné jednání. Těším se na příště 🧚🏻‍♀️

Domluvte si nezávaznou konzultaci nebo ošetření

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
  • Jak jsi přejete být kontaktováni?
  • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku