fbpx

O nás

Jsme skvělý tým lidí zapálených pro krásu a zdravotní péči. Vždy jsme chtěli vytvořit místo, kde najdete řešení pro jakýkoli estetický problém.

Filozofie

Inovativní vybavení

Pracujeme pouze s nejmodernějším vybavením, které patří ke zlatému standardu estetické medicíny

Profesionální péče

Všechny produkty, které používáme, jsou profesionální
a prokázali svou účinnost. Bez kompromisů.

Individuální a komplexní přístup

Vždy se snažíme najít co nejlepší efektivní řešení pro každého klienta.

Náš příběh

Klinika estetické medicíny a krásy Aether Clinic nabízí více než 300 služeb v oblastech estetické medicíny, dermatologie, formování postavy, dietologie, kosmetologie, SPA & Wellness a řeší více než 50 kožních potíží. Naše medicínské centrum disponuje nejvyspělejším a inovativním technickým vybavením včetně unikátních hi-tech laserů a přístrojů, které nenajdete jinde v České republice.

Naše klinika je oblíbená pro svou lokalitu, dostupnost, vysokou profesionalitu personálu a lékařů a proklientský komplexní přístup. Primárním cílem je pomoct klientovi vyřešit problém, který ho trápí a zdůraznit jeho přirozenou krásu. Ke každé situaci vždy přistupujeme komplexně a snažíme se najít řešení, které bude pro klienta vhodné na základě anamnézy a požadovaného výsledku.
Profesionální tým lékařů, specialistů na výživu, kosmetologů a SPA expertů se na Vás těší od pondělí do soboty na adrese Národní 135/14, Praha 1 (budova DRN, 1. patro). Dostanete se k nám pohodlně MHD – stanice metra a tramvají Národní třída. Nabízíme i možnost parkování zdarma – stačí při objednání říct, že pojedete autem.

Náš tým

Naši partneři

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě