O nás

Klinika Aether se specializuje na nejnovější estetické technologie a techniky, od laserových a dermatologických zákroků až po kosmetické injekce a tvarování postavy, a pomůže vám najít to, díky čemu budete vypadat mladě a cítit se krásně.
Naší odlišností je individuální přístup a vysoce kvalifikovaný tým lékařů, zdravotních sester a kosmetiček, kteří jsou mistry svého oboru.
Kombinujeme nejmodernější technologie se zkušenostmi a poskytujeme skutečně individuální a bezpečný zážitek a spolupracujeme s vámi na dosažení těch nejlepších výsledků.

Filozofie

Inovativní vybavení

Pracujeme pouze s prémiovými produkty a nejmodernějším vybavením, které byly schváleny FDA a CE a patří ke zlatému standardu estetické medicíny.

Profesionální péče

Všechna naše ošetření provádějí zkušení a vysoce kvalifikovaní specialisté v oboru estetické medicíny. Naši lékaři byli vyškoleni těmi nejlepšími profesionály ve světě estetické medicíny a vždy dodržují etický přístup.

Individuální a komplexní přístup

Náš přístup ke každému klientovi je individuální, naši estetičtí odborníci s vámi spolupracují na vytvoření plánu ošetření na základě toto co vás trápí, ať už jde o pokožku nebo tělo.

Náš příběh

Aether Clinic nabízí více než 300 služeb v oblasti estetické medicíny, dermatologie, tvarování postavy a hubnutí, kosmetologie, SPA & Wellness a řeší více než 50 kožních problémů. Naše lékařské centrum disponuje nejmodernějším a nejnovějším technickým vybavením od předních světových dodavatelů.

Naše klinika je pacienty ceněna pro vysokou profesionalitu lékařů a veškerého personálu, širokou nabídku ošetření, nadstandardní klientský servis, věrnostní program pro stálé klienty, lokalitu a dostupnost.

Na naší klinice je k dispozici více než 15 prémiových laserů a přístrojů, více než 40 profesionálních značek, nadstandardní servis a exkluzivní zákroky, které můžete provádět pouze u nás a nikde jinde v České republice.

Využíváme integrovaný přístup k řešení problémů našich pacientů. Využívání rozšířených léčebných protokolů a kombinovaných terapií nám pomáhá dosahovat výrazných a trvalých výsledků. Náš přístup je založen na kvalitní diagnostice a sestavení individuálního léčebného plánu. Zachování individuality a přirozenosti je nejdůležitější zásadou práce našich lékařů.

Profesionální tým lékařů, odborníků na výživu, kosmetiček a lázeňských specialistů se na vás těší od pondělí do soboty na adrese Národní 135/14, Praha 1 (budova DRN, 1. patro). Dostanete se k nám pohodlně městskou hromadnou dopravou – stanice metra a tramvajová zastávka Národní třída. Nabízíme také možnost bezplatného parkování v naší budově.

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
  • Jak jsi přejete být kontaktováni?
  • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku