Odstranění výrůstků, znamének a pih laserem CO2 AcuPulse

Ošetření vhodné pro pro kohokoli, koho trápí nevzhledné kožní výrůstky, bradavice, fibromy, mateřské znaménka nebo pihy.

Indikace

Ošetření je vhodné pro všechny, které obtěžují kožní léze – bradavice, fibromy, névy, papilomy, mateřská znaménka. Tyto novotvary jsou nepříjemné nejen z estetického hlediska, ale způsobují také nepohodlí. Některé typy výrůstků je navíc žádoucí odstranit i proto, že jsou způsobeny virem HPV a mohou se šířit dál kontaktní cestou, popřípadě infikovat ostatní. Nezanedbatelnou roli hraje i prevence – leckterá znaménka se mohou tvářit nevinně, ale nebezpečný melanom odhalí až dermatolog.

Kontraindikace

Zákrok není limitován věkem ani pohlavím, lze ho provádět celoročně, ačkoliv jsou preferovány chladnější měsíce. Intenzivní sluneční záření na laserem ošetřované místo totiž není žádoucí.

Zákrok byste neměli podstupovat, pokud trpíte akutní virovou infekcí.

Jak to funguje?

AcuPulse je komplexní přístroj špičkové technologie pro veškeré potřeby estetické dermatologie. Laserové pulzy jsou s přesností na milimetry namířeny na lokalizovaný novotvar, který svým působením vaporizují (odpařují). Rána nekrvácí, tudíž nevyžaduje šití. Ošetření je nanejvýš šetrné, přesné a bezpečné.

Ošetření

Odstranění kožního výrůstku laserem je moderní, miniinvazivní, bezbolestné řešení. Před samotným zákrokem, který probíhá ambulantně, klient absolvuje konzultaci s naším dermatologem, ten znaménko posoudí a zhodnotí. Následuje aplikace lokálních anestetik a samotný zákrok, kdy je hlavice přístroje namířena na postižené místo, paprsek laseru proniká na výrůstek a pomocí laserových pulzů jej vaporizuje.

Časová náročnost ošetření je v řádech několika minut, klient se po zákroku ihned vrací k běžným aktivitám.

Po odstranění výrůstku vzniká v místě ošetření drobný stroupek, pod jehož povrchem dochází k regeneraci buněk. Stroupek se samostatně odloučí v rozmezí několika dnů. Následně se objeví drobná jizvička, která postupně bledne a ztrácí se. Po zákroku je nezbytné vyvarovat ošetřené místo intenzivnímu slunečnímu záření a chránit jej krémem s faktorem ideálně SPF + 50.

Výsledky ošetření

  • Miniinvazivní, účinný a bezbolestný zákrok, který Vás zbaví vad na kráse
  • Zákrok je šetrný, pokožka se rychle regeneruje bez jizev
  • Ambulantní, časově nenáročné ošetření bez nutnosti tahání stehů

Foto před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
  • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku