fbpx

Odstranění strií

PROČ FOTOFRAKCE?

– Znatelně zlepšuje strie na stehnech, hýždích, bříšku a hrudi
– Účinkuje jak na nové, tak i na starší viditelné strie
– Rychlá rekonvalescence a velice účinná léčba
– Zvyšte si sebevědomí a oblékejte si, co se Vám líbí

Zařízení

Pracujeme s nejnovějším, prověřeným přístrojem Lumenis M22 pro léčbu více než 30 kožních onemocnění a depilaci. Kombinace různých akcí laserů poskytuje působivé výsledky v anti-aging terapiiléčbě aknépigmentaci, rosacey, v nedokonalostech pokožky, v tónování pleti a dalších.

Fotofrakční léčba je neinvazivní metoda pro zlepšení vzhledu strií na různých místech vašeho těla. Naše jedinečná technologie zahrnuje dvě řešení, IPL (Intense Pulsed Light) a ResurF – neablativní kožní peeling. Strie mohou být ošetřeny těmito dvěma metodami v rámci jednoho zákroku.

Jak to funguje?

Použitím obou technologií IPL a ResurFX lze na stejné relaci ošetřit pigmentaci pokožky i její strukturu. Technologie Lumenis IPL odstraňuje z kůže nežádoucí pigment, zatímco frakční laser ResurFX stimuluje produkci nových kolagenových a elastinových vláken v hlubších vrstvách pokožky. Stimulace nové produkce kolagenu je klíčem k hladší pokožce.

Kdy uvidím výsledky?

Fotofrakční ošetření pokožky stimuluje hloubkovou regeneraci kolagenu po několika ošetřeních. Výsledkem je viditelné vyhlazení oblasti a zlepšení vyblednutí. Již po první návštěvě můžete zaznamenat zlepšení.
Pro dosažení optimálních výsledků je doporučováno 3 – 5 ošetření v intervalech 2 – 6 týdnů. Zlepšení však můžete zaznamenat až šest měsíců po zákroku.

Všechna ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

Foto před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě