fbpx

Odstranění jizev po akné

Zlepšení pleti jak v jejím tónu, tak v textuře akné jizev pomocí systému AcuPulse.

Proč si nechat odstranit jizvy po akné?

  • Vyčistěte pokožku od nových a starých jizev po akné
  • V rámci jediné procedury
  • Získejte úžasné výsledky s minimální dobou rekonvalescence

Nabízíme řadu řešení pro revizi akné jizev včetně DeepFX / ActiveFX, dvou dílčích řešení resurfacingu systému AcuPulse. Umožňujeme Vám úžasné zlepšení pleti jak v jejím tónu, tak v textuře akné jizev. Efektivní pro různé druhy jizev jako jsou jizvy povrchové nebo hloubkové. Ošetření remodeluje strukturu pokožky, stimuluje její regeneraci.

Jak to funguje?

Laser Lumenis odstraňuje malé části tkáně jizev a spouští produkci nových kolagenových a elastinových vláken, zatímco okolní kůže zůstává nedotčená, aby se snížila doba hojení. Typicky je základ jizvy ošetřen v hlubším režimu a okolní nedotčená oblast je ošetřena povrchněji, aby se dosáhlo rovnoměrného a uspokojivého výsledku.

Lékař může snadno přizpůsobit hloubku ošetření podle specifických charakteristik vašich jizev, což má za výsledek úžasné zlepšení elasticity a vzhledu vaší pokožky s minimálním časem hojení.

Kdy uvidím výsledky?

Hlavní výhodou léčby je, že k viditelnému zlepšení jizev dochází již po prvním ošetření. Po zákroku začnete zaznamenávat zlepšení tónů a struktury vašich akné jizev a pleť se bude zdát rovnoměrnější. Lze očekávat, že se bude stav Vaší pokožky zlepšovat až po dobu 18 měsí po ukončení procedury.

echna laserová ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

Foto před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě