fbpx

Nechirurgická blefaroplastika (Madonna Lift)

Kůže kolem očí je velmi jemná, tenká, liší se od zbytku obličeje, tudíž vyžaduje zvláštní péči. Nic nás nedělá staršími více, než vějířkovité vrásky, tmavé kruhy pod očima, uvolněná kůže na víčkách, klesající obočí. Máte-li jakékoliv problémy zmíněné výše, nechirurgická blefaroplastika, neboli Madonna Lift, je perfektní řešení pro vás!

AcuPulse ošetření

AcuPulse (CO2 laser) je určen k částečnému omlazení pokožky hluboko uvnitř, vyhlazuje vrásky, zvyšuje obočí a tím zlepšuje vzhled pokožky, dále zesvětluje zónu kolem očí. Celý postup blefaroplastiky probíhá bez jediného chirurgického řezu a trvá krátkou dobu.

Léčba by měla být provedena jednou do roka. Tento postup doporučujeme klientům s výraznějšími známkami stárnutí. Výsledkem je zlepšení do 3 měsí, které vydrží 1 rok a déle.

ResurFX ošetření

ResurFX je jemné neablativní frakční omlazení, díky němuž je intenzivně stimulována neokolageneze (výroba kolagenu a elastinových vláken). ResuFX šetrně omlazuje, vyhlazuje jemné linie, snižuje a tlumí tkáně horních a dolních víček, oblast kolem očí se zesvětlí a zpevní.

Kdy uvidím výsledky?

Léčba vyžaduje 2-4 procedury 1x za 1,5-2 měsíce. Výsledek je viditelnější po 1,5-2 měsících od zákroku a trvá jeden rok.
Tento zákrok je určen klientům s ranými známkami stárnutí, kteří nechtějí absolvovat dlouhou rekonvalescenci.

Foto před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě