fbpx

Frakční omlazení pleti ResurFX

  • Ošetření přizpůsobené eliminaci již časných známek stárnutí
  • Pozoruhodné výsledky ve zlepšení stavu pokožky a celkového vzhledu kůže
  • Časově nenáročná procedura, kterou zvládnete absolvovat i během obědové pauzy a následně se můžete vrátit do pracovního procesu

O jaký postup se jedná a jaké jsou jeho výhody?

Poskytujeme významně odlišné řešení, které vám umožní zcela omladit pokožku na úrovni dermis – laserové omlazení. Na naší klinice používáme frakční omlazení ResurFX jako moderní technologii resurfacingu pro mladistvou, zdravou a zářivou pleť. Jedinečná technologie frakčního omlazení ResurFX se používá k neablativnímu omlazení pokožky a je to pohodlná a rychlá kosmetická procedura, která přináší skvělé výsledky. Procedura urychluje obnovu buněk a produkci nového kolagenu.Laserovou proceduru ResurFX lze aplikovat na všechny oblasti obličeje, krku, dekoltu, rukou a celého těla. Je skvělá pro jakýkoli odstín a typ pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější pokožku.

Tento postup má několik výhod:

 – Hluboké omlazení na úrovni dermis.

– Frakční omlazení je podobné laserovému resurfacingu, ale bez dlouhodobé rehabilitace a komplikací.

– Nízká invazivita. Expozice laserem nepoškozuje stratum corneum epidermis a nenarušuje bariéru pokožky.

– Univerzálnost. Získáte komplexní výsledek – pokožka je napnutá, stařecké skvrny jsou odstraněny, reliéf je vyrovnán, textura pokožky se stává hustou a pružnou.

Jaké problémy řeší?

– Slabá kůže na obličeji, krku, dekoltu, pažích a těle– Vrásky jakékoli hloubky

– Snížený turgor kůže

– Matná a nerovnoměrná pleť

– Tmavé skvrny

– Foto- a chronické stárnutí pokožky

– Pooperační a traumatické jizvy

– Zvětšené póry

– Jizvy po akné

– Strie

Jak postup funguje?

Laser ResurFX vytváří v kůži mikrozóny, mezi nimiž jsou mezery neporušené tkáně. Uvnitř těchto mikrozón začíná proces regenerace buněk a tvoří se nový kolagen. S každým dalším postupem je tedy starý kolagenový základ nahrazen novým a v důsledku toho budete mít obnovenou mladistvou pleť.

Jaký je výsledek?

– kůže získává pružnost a napíná se– zmizí pigmentace a rozšířené póry

– mimické linky a vrásky jsou korigovány

– ovál obličeje je utažen

– vyhlazuje jizvy po akné

– matná a nerovnoměrná pleť zmizí

– dodává stárnoucí pleti svěží vzhled

Kolik procedur je potřeba k absolvování kurzu?

Kurz se v průměru skládá z 2–5 procedur, jednou za 1,5–2 měsíce. Opakovaný postup ResurFX se obvykle provádí za 1,5-2 měsíce. Šest měsíců po zákroku však budete i nadále pozorovat zlepšení stavu pokožky. Počet procedur závisí na jednotlivci. Nelze to předvídat a závisí to na doporučení lékaře, stejně jako na mnoha individuálních charakteristikách každého pacienta. 

Péče o pleť po zákroku

– Nepohodlí v ošetřované oblasti (pálení, zarudnutí, otoky, krusty) může přetrvávat od 1 do 7 dnů. Po ošetření se cévy mohou okamžitě slepit, ztmavnout (v důsledku srážlivosti krve) a/nebo prasknout (vytvoří se malá modřina).– Ztmavnutí stařecké skvrny po zákroku je normální. Poškozený pigment by se měl odloupnout během 7-14 dnů.

– Po dobu 2 týdnů po zákroku je nutné vyvarovat se tepelných procedur (sauna, horké koupele atd.), dále je nutné nevyvolávat žádné traumatické účinky na kůži (mechanické, chemické peelingy a dermabraze). Kosmetologické čištění obličeje lze podstoupit nejdříve 14 dní po tomto postupu.

– Ošetřené místo se doporučuje udržovat suché 2 dny po zákroku. Povrch by měl být ošetřen speciálním antiseptickým roztokem neobsahujícím alkohol pro kůži a sliznice (například Chlorhexidin 0,5 mg / ml) po dobu 2 dnů, 2krát denně. Také je doporučeno použít jeden z uvedených přípravků: Panthenol-sprej, krém Bepanthem nebo Cicaplast B5 50 SPF po dobu 4-7 dnů, 2-3krát denně. Plus další doporučení od lékaře.

– Vzhledem ke zvýšené citlivosti pokožky na ultrafialové světlo, ke které může dojít po laserové proceduře, je nutné vyvarovat se vystavení slunečnímu záření na kůži po dobu 4 týdnů nebo použít opalovací krém s ochranou 30-50 SPF a obnovovat krém každé 2-3 hodiny.

– Make -up lze aplikovat po 48 hodinách.

– V případě jakýchkoli komplikací byste měli okamžitě kontaktovat svého lékaře a řídit se jeho doporučeními.

Kontraindikace

Nepoužívejte, pokud se vás týká jeden nebo více z následujících bodů:– Zánět v ošetřované oblasti

– Epilepsie

– Těhotenství nebo kojení

– Zhoubné nádory v ošetřované oblasti

– Cukrovka

Výsledky před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě