Fotofrakční omlazení (ResurFX + IPL)

Fotofrakční omlazení umožňuje nahradit staré buněčné struktury novými, které obsahují dostatečné množství kolagenu a elastinu.

Jak procedura probíhá, jaké jsou její výhody?

Z moderních přístrojových ošetření poskytuje fotofrakční omlazení unikátní příležitost k řešení široké škály problémů při jednom sezení. Jediné zařízení odstraňuje pigmentaci a koriguje vaskulární vady, remodeluje dermis, koriguje vrásky a vyhlazuje jizvy, zužuje póry, odstraňuje mastný lesk a napíná pokožku.

Jak procedura probíhá?

Fotofrakční omlazení umožňuje nahradit staré buněčné struktury novými, které obsahují dostatečné množství kolagenu a elastinu. Tento postup je oblíbený pro svou účinnost a rychlé dosažení výsledků. Tato technika je vhodná nejen pro ženy se změnami kůže souvisejícími s věkem, ale také pro mladé dívky s nedokonalostmi pleti.Širokopásmové pulzní světlo (modul IPL) se používá k 3D omlazení pokožky: termolifting (remodelace kůže), odstranění pigmentových a cévních defektů. Druhý modul techniky (ResurFX) – frakční laser – pracuje s reliéfem kůže. Vrásky se vyhlazují, jizvy jsou korigovány, kůže se napíná a stává se pružnější. Tato metoda, kombinující fotorejuvenizaci, fototerapii a frakční laserové omlazení, poskytuje trvalý dlouhodobý výsledek obnovy pokožky.

– Bezbolestný zákrok s minimální dobou rekonvalescence. Otoky, zarudnutí a odlupování kůže jsou pozorovány pouze několik dní. Na rozdíl například od klasického laserového resurfacingu, kdy rehabilitace trvá až dva týdny.

– Unikátní technologie kombinující dvě laserové techniky IPL a ResurFX.

– Fotofrakční omlazení – jako Photoshop pro vaši pokožku: ta se stává pevnou, s rovnoměrným tónem, bez viditelných pórů a bez vrásek.

Jaké problémy řeší (prokazatelně)?

Z moderních laserových metod poskytuje fotofrakční omlazení jedinečnou příležitost vyřešit širokou škálu problémů v rámci jednoho sezení. Ošetření odstraňuje pigmentaci a upravuje cévní vady, předělává dermis, koriguje vrásky a jizvy, stahuje póry, odstraňuje mastný lesk a zvedá pokožku.

Jak postup probíhá?

Fotofrakční léčbu lze popsat jako komplexní nechirurgické omlazení. Jedná se o zcela unikátní postup, který kombinuje fototerapii (technologie IPL) a frakční laser (laser ResurFX). Provádí se na multifunkčním modulárním systému, který nahrazuje několik laserů. Během procedury jsou současně aplikovány dvě technologie: IPL skin resurfacing a ResurFX pro úpravu tónu a textury pokožky. Žádná ze známých neinvazivních technologií nezaručuje tak účinné a dlouhodobé zlepšení struktury pokožky, jako program fotofrakčního omlazení.

Podstatou techniky je účinek pulzního světla na kolagenová vlákna, energie je zahřívá a stimuluje zhutňování. Výsledkem je tónovaná pleť, hladší a zdravější pokožka a vylepšená textura pokožky. Frakční laser ResurFX stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastických vláken v hlubších vrstvách pokožky.

Jaké jsou výsledky postupu?

1) Toto ošetření vyhlazuje vrásky a zajišťuje dlouhotrvající liftingový efekt,

2) eliminuje hyperpigmentaci a vyrovnává tón pleti,

3) zlepšuje reliéf obličeje a mastnotu pokožky,

4) stahuje póry,

5) zlepšuje tón pleti,

6) redukuje post-akné (jizvy).

Kdy uvidím výsledky?

Po prvním sezení si můžete všimnout zlepšení tónu pleti. Fotofrakční procedura (IPL + ResurFX) se obvykle provádí jednou za 1,5-2 měsíce. V průměru probíhá kurz 2-5 procedur 1krát za 1,5-2 měsíce.

Přesný počet sezení, indikace a kontraindikace určí lékař při konzultaci v závislosti na jednotlivých indikacích. Obličej získává zcela nový vzhled: vrásky jsou vyhlazeny, tón obličeje je jednotný, póry jsou stažené a obličej dostává jasný obrys. Do šesti měsíců po zákroku lze pozorovat zlepšení.

Kontraindikace

onkologická onemocnění;

těhotenství a kojení;

infekční a akutní zánětlivá kožní onemocnění;

fotodermatitida;

epilepsie;

opar;

aktivní opálení.

Péče o pleť po zákroku:

 1. Nepohodlí v ošetřované oblasti (pálení, zarudnutí, otoky, podlitiny, tvorba krust) může přetrvávat 1 až 7 dní.
 2. Po ošetření se cévy mohou okamžitě slepit, ztmavnout (v důsledku srážení krve) a / nebo prasknout (vytvoří se malá modřina).
 3. Ztmavnutí stařecké skvrny po zákroku je normální. Poškozený pigment by se měl odloupnout během 7-14 dnů.
 4. Po prvním postupu byste měli použít jeden z uvedených přípravků: Panthenol-spray, krém Bepanthem nebo Cicaplast B5 50 SPF po dobu 4-7 dnů 2-3krát denně. Dodržujte také další léčbu předepsanou lékařem.
 5. Po dobu 2 týdnů je nutné vyvarovat se tepelných procedur (sauna, horké koupele atd.) a také vyvíjení jakýchkoliv traumatických účinků na kůži (mechanické, chemické peelingy a dermabraze).
 6. Vzhledem ke zvýšené citlivosti pokožky na ultrafialové světlo, ke které může dojít po laserové proceduře, je nutné se po dobu 4 týdnů vyvarovat vystavení pokožky slunečnímu záření nebo používat opalovací krém s ochranným faktorem 30-50 a obnovovat krém každé 2-3 hodiny.
 7. Make-up lze aplikovat po 48 hodinách.
 8. V případě jakýchkoli komplikací okamžitě kontaktuje svého lékaře a řiďte se jeho pokyny.
 9. Kosmetologické čištění obličeje lze provádět nejdříve 14 dní po tomto zákroku.

Foto před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
 • Jak jsi přejete být kontaktováni?
 • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku