Endospheres Therapy

Terapie Endosphéres je neinvazivní ošetření, které účinně snižuje výskyt celulitidy a zlepšuje lymfatickou drenáž.

Proč vyzkoušet Endospheres Therapy?

Tato procedura je zcela bezbolestná, neinvazivní, bezpečná a vhodná pro každý typ postavy.
Endospheres Therapy má ojedinělé výsledky v oblasti estetické medicíny, kde přináší účinné zeštíhlení, zpevnění pokožky, odstranění celulitidy, ale i vyplnění a vypnutí všech částí na těle, se kterými nejste spokojeni.

Endosphères therapy rovněž dokáže:

Endospheres Therapy využívá kompresní mikrovibrační systém, který zaručuje vynikající výsledky. Prostřednictvím válečku tvořeného 55ti hypoalergenními silikonovými kuličkami vytváří mechanické vibrace s nízkou frekvencí a působí přímo na hlavní příčiny celulitidy, což je lymfatická stáze, akumulace tekutin a nárůst tukových buněk, čímž je dosaženo těch nejlepších výsledků v boji proti celulitidě. Zvláštní uspořádání vibračních prvků na válci spolu s mikro-kompresí prováděnou na tkáních vytváří hlubokou stimulaci, která pronikne až do úrovně cév. Tkáň tak podléhá zvýšené cévní stimulaci, čímž je podpořena práce mikrocirkulačního systému, odbourávání tukových buněk, zrychlení metabolismu a tvorba kolagenu a elastinu.Přístroj byl primárně určen pro boj proti celulitidě, nicméně během testování bylo objeveno, že je účinný i v boji proti dalším problémům.

Jak často je potřeba ošetření opakovat?

Při výběru počtu ošetření je potřeba si uvědomit, že existují různé stupně celulitidy. Při tzv. „mladé“ celulitidě (1. a 2. stupně) stačí celkem 6 aplikací (ideálně dvakrát týdně). Po absolvování kúry je potřeba 1-2 krát za měsíc udržovací ošetření. Při 3. či 4. stupni celulitidy je potřeba 12 aplikací (ideálně třikrát týdně), terapie bude přizpůsobena potřebám klientky. Udržovací kúra by se měla provádět dvakrát za měsíc.

Endosphères Therapy se nedoporučuje:
– Během těhotenství, kojení
– V případech tromboflebitidy
– V pooperačním období
– Během různých zánětlivých procesů na pokožce
– V případě onkologického a infekčního onemocnění
NOVINKA! Program proti celulitidě s terapií Endospheres a MediSculpt Balíček 6 sezení MediSculpt na horní a vnitřní stranu stehen + zadní stranu stehen + hýždě a 6 sezení Endospheres Therapy 60 min

Foto před a po

Domluvte si nezávaznou konzultaci nebo ošetření

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
  • Jak jsi přejete být kontaktováni?
  • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku