fbpx

Endospheres Therapy

U této terapie se používá přístroj Ak Sensor All – nejnovější přístroj na trhu užívaný pro léčbu celulitidy a vytvarování postavy pomocí patentované technologie – TLAKOVÉ MIKROVIBRACE. Tato metoda se prokázala jako jedinečná v boji proti celulitidě a nadváze.

Proč vyzkoušet Endospheres Therapy?

Tato procedura je zcela bezbolestná, neinvazivní, bezpečná a vhodná pro každý typ postavy.
Endospheres Therapy má ojedinělé výsledky v oblasti estetické medicíny, kde přináší účinné zeštíhlení, zpevnění pokožky, odstranění celulitidy, ale i vyplnění a vypnutí všech částí na těle, se kterými nejste spokojeni.

Endosphères therapy rovněž dokáže:

Endospheres Therapy využívá kompresní mikrovibrační systém, který zaručuje vynikající výsledky. Prostřednictvím válečku tvořeného 55ti hypoalergenními silikonovými kuličkami vytváří mechanické vibrace s nízkou frekvencí a působí přímo na hlavní příčiny celulitidy, což je lymfatická stáze, akumulace tekutin a nárůst tukových buněk, čímž je dosaženo těch nejlepších výsledků v boji proti celulitidě. Zvláštní uspořádání vibračních prvků na válci spolu s mikro-kompresí prováděnou na tkáních vytváří hlubokou stimulaci, která pronikne až do úrovně cév. Tkáň tak podléhá zvýšené cévní stimulaci, čímž je podpořena práce mikrocirkulačního systému, odbourávání tukových buněk, zrychlení metabolismu a tvorba kolagenu a elastinu.Přístroj byl primárně určen pro boj proti celulitidě, nicméně během testování bylo objeveno, že je účinný i v boji proti dalším problémům.

Proč je Endosphères lepší technologií než LPG?

1. Před ošetřením Endosphères není potřeba se nějakým způsobem připravovat. Ošetření je zcela bezbolestné a příjemné. Ošetření přístrojem LPG, donedávna nejpopulárnějším v boji proti celulitidě, je do velké míry bolestivé, zejména při prvních ošetřeních.

2. Další rozdíl je v technologii, kterou oba přístroje používají. LPG funguje pomocí vakua, zatímco metoda Endosphères je založena na kompresi. Díky specifické technologii lze Endosphères použít na více oblastí těla. U použití přístroje LPG na určité partie těla existují kontraindikace nebo dokonce úplná omezení, proto jsou možnosti Endosphères mnohem větší. Je třeba rovněž poznamenat, že vakuové působení LPG může vést k povolení pokožky.

3. Nejdůležitější výhoda Endospheres Therapy je, že změna je viditelná hned po prvním ošetření (elastická a jemnější kůže).

Jak často je potřeba ošetření opakovat?

Při výběru počtu ošetření je potřeba si uvědomit, že existují různé stupně celulitidy. Při tzv. „mladé“ celulitidě (1. a 2. stupně) stačí celkem 6 aplikací (ideálně dvakrát týdně). Po absolvování kúry je potřeba 1-2 krát za měsíc udržovací ošetření. Při 3. či 4. stupni celulitidy je potřeba 12 aplikací (ideálně třikrát týdně), terapie bude přizpůsobena potřebám klientky. Udržovací kúra by se měla provádět dvakrát za měsíc.

Endosphères Therapy se nedoporučuje:
– Během těhotenství, kojení
– V případech tromboflebitidy
– V pooperačním období
– Během různých zánětlivých procesů na pokožce
– V případě onkologického a infekčního onemocnění

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě