fbpx

Ošetření žil a cév

Nejvíce přesné nechirurgické odstranění žil a cév pomocí laseru Nd: Yag přístroje Lumenis M22.

CO ŘEŠÍ TOTO OŠETŘENÍ A JAKÉ JSOU JEHO VÝHODY?

Přestože víme, že dlouhé sezení se zkříženýma nohama nebo dlouhé vzpřímené stání pro nás není dobré, je těžké se těchto zlozvyků zbavit. Může to totiž být i dědičná predispozice! I malá, sotva znatelná cévní skvrna na noze se může brzy proměnit ve velkou tmavou skvrnu. Pokud se u Vás objeví příznaky křečových žil nebo hromadění pavoučích žil, neodkládejte návštěvu našich lékařů.Skleroterapeutický postup, který se používal k léčbě žil a cév po dlouhou dobu, je nyní nahrazen novou generací laserových ošetření. Tato léčba umožňuje odstranit nejen velmi malé, kosmeticky neatraktivní cévní skvrny a dlouhé modré skvrny, které nemizí, ale také zvětšené žíly na nohou.

Ošetření se provádí bez chirurgického zákroku a nevyžaduje anestezii. Konkrétně budou vyřešeny tyto problémy: od křečových žil až po tenké kapiláry, přičemž výsledky budou viditelné brzy po léčbě.

JAKÉ PROBLÉMY ŘEŠÍ?

Odstranit viditelné žíly laserem, abyste se zbavili nedostatku sebevědomí a zlepšili kvalitu života, se vyplatí. Tento postup se doporučuje, pokud se vyskytnou problémy jako např.

 • růžovka
 • mateřská znaménka
 • cévní hvězdičky (trvalé shluky malých krevních cév)

Tato technika pomáhá zesvětlit červené a modré skvrny v jakékoli oblasti.

Jak procedura funguje?

Naše jedinečná technologie umožňuje přizpůsobit zdroj světla a použitou hladinu energie; výsledkem je na míru šitá léčba pro zlepšení stavu krevních cév a pomoc při vytváření lepší vizuální estetiky ošetřované oblasti.Laserové odstranění žil v našem centru se provádí pomocí moderního technologického laseru Nd: Yag přístroje Lumenis M22. Tento laser je v estetické medicíně uznáván jako „zlatý standard“. Je to jeden z nejmodernějších a nejvýkonnějších přístrojů, schopný odstranit i hluboko ležící cévy. Proto poskytuje nejvyšší přesnost, účinnost a absenci poškození kůže.

Během léčby je laserový paprsek namířen přesně na cílenou cévu. Krevní céva absorbuje energii laserového paprsku, zatímco okolní tkáň není ovlivněna. Energie vytváří velké množství tepla, které způsobuje srážení cév: spojí se a v mžiku zmizí. V některých případech se objeví mírný otok, který rychle odezní.

Mezi laserovými pulzy se pokožka ochladí, což snižuje pravděpodobnost poškození a poskytuje vynikající výsledky.

Jaké jsou výsledky?

Výsledek bude zřejmý po úplném průběhu léčby. Červené a modré útvary se přirozeně vstřebají a vyloučí a oblast kolem nich se vyjasní. Tok světla urychluje přirozenou regeneraci. Po terapii se proto stav pokožky dále zlepšuje. Kůže se stává pružnou, hladkou a hebkou na dotek.

Kolik procedur je zapotřebí během této léčebné kůry?

Ve většině případů dochází ke zlepšení bezprostředně po léčbě. V případě mnohočetných žil mohou být nutná 2-3 sezení v intervalu 6-8 týdnů.

Zdravotní kontraindikace:

 • Těhotenství nebo období kojení
 • Onkologická onemocnění
 • Cukrovka a další chronická onemocnění ve stádiu dekompenzace
 • Autoimunitní onemocnění
 • Epilepsie
 • Zánětlivá onemocnění doprovázená horečkou
 • Kožní onemocnění v oblasti plánovaného ošetření
 • Tendence k tvorbě keloidních jizev

Výsledky před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě