Laserový obličejový resurfacing a CO2 laserový peeling

Jedná se o frakční laserový systém, který nabízí úžasné výsledky v oblasti potíží se stárnoucí pokožkou, dokáže zmírnit hluboké vrásky, upravit jemné linie, nerovnoměrný tón i texturu pokožky.

Proč laserový obličejový resurfacing?

  • Zmírněte hluboké vrásky, zlepšete jemné linie, tón a texturu pleti v jediném ošetření
  • Získejte úžasné výsledky omlazení bez operace
  • To vše v rámci rychlého ošetření bez časových prostojů

AcuPulse je komplexní ablativní přístroj špičkové technologie pro veškeré potřeby estetické dermatologie. Jedná se o frakční laserový systém, který nabízí úžasné výsledky v oblasti potíží se stárnoucí pokožkou, dokáže zmírnit hluboké vrásky, upravit jemné linie, nerovnoměrný tón i texturu pokožky.

Léčba působí na různé vrstvy pokožky v závislosti na Vaší individuální potřebě.

Jak to funguje?

Laser AcuPulse (CO2 laser) vytváří mikroskopické kanály, které spouštějí proces tvorby nových kolagenů a elastických vláken, zatímco mezi nimi zůstává pokožka nepoškozená, tudíž se zkracuje doba hojení. Výsledkem je hluboká dermální regenerace, která výrazně zlepšuje elasticitu a vzhled pokožky.

Jedinečná síla a přesnost technologie umožňuje přizpůsobit ošetření Vašim specifickým potřebám s optimálním komfortem a dobou léčení.

Kdy uvidím výsledky?

Hlavní výhodou procedury je fakt, že jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření. Během regenerace postupně zaznamenáte zlepšení vrásek, jemných linií, tónu i textury pokožky. Zlepšení můžete pozorovat v horizontu 18 měsí od zákroku.

echna laserová ošetření provádí vysoce kvalifikovaní lékaři.

Foto před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
  • Jak jsi přejete být kontaktováni?
  • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku