Co dělat, aby Vaše pleť byla zářící a čistá?

Představujeme Vám Hydrafacial® MD – komplexní, neinvazivní ošetření pro všechny typy pleti, které kombinuje benefity hydrodermabraze, chemického peelingu, automatizované bezbolestné extrakce, dodává pleti kyselinu hyaluronovou a potřebné peptidy. To vše v jednom rychlém zákroku, který přináší okamžité výsledky bez vedlejších účinků.

Šest kroků k dokonalosti

Procedura HydraFacial MD® se skládá ze 6 kroků. V každém z nich se používají jedinečné nástavce HydroPeel®, každý z nich je kombinován se sérem pro zvýšení účinnosti ošetření.1. Exfoliace 2. Peeling 3. Extrakce 4. Omlazení a ošetření 5. Hydratace 6. Ochrana

Procedury Hydrafacial pro Vaši pokožku

Program čištění

Koncept super účinného čištění od HydraFacial MD® přináší trojití efekt: čištění, hydrataci a výživu v jednom ošetření.

Program red carpet (červený koberec)

Procedura přináší rychlý a výrazný omlazující účinek. Ošetření se doporučuje podstoupit 1-2 dny před důležitou událostí pro svůj okamžitý efekt.

Program 30 min before perfection (30 min k dokonalosti)

Procedura je ideální pro aktivní a zaneprázdněné ženy i muže, kteří potřebují odstranit stopy stresu, únavy a nedostatku spánku za pouhých 30 min.

Program revolution rejuvenation (revoluční omlazení)

Výrazný efekt omlazení je dosažen kombinovaným účinkem nekrystalické mikrodermabraze, působením aktivních sér a vakua.

Program for problem skin (pro problematickou pokožku)

Ultra efektivní ošetření problémové pokožky, které kombinuje léčbu zánětu, čištění pórů, nasycení pokožky vyživujícím sérem a LED terapii.

Program perfect make up (perfektní make-up)

Před líčením doporučujeme podstoupit zvlhčující čištění HydraFacial MD®, které prodlouží perzistenci make-upu a pomůže dosáhnout bezchybného vzhledu.

Program for men (pro muže)

Rychlé a bezbolestné ošetření pečující o pánskou pokožku. Procedura je oblíbená mezi aktivními muži, kterým není lhostejný zevnějšek a ocení rychlý účinek.

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
  • Jak jsi přejete být kontaktováni?
  • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku