fbpx

Ošetření kůže kosmetikou Forlle'd

Neinvazivní omlazení pokožky pomocí japonské kosmetiky. Společnost Forlle’d je jediná, která používá ve svých výrobcích nejmodernější technologie a metody oceněné Nobelovou cenou za účelem dosažení nejlepšího a nejúčinnějšího výsledku v boji proti nedokonalostem a známkám stárnutí pleti neinvazivní formou. Produkty Forlle’d obsahují složky s nízkou molekulovou hmotností a jejich kombinace, které jsou schopné regenerovat a omlazovat pokožku na buněčné úrovni bez injekcí.

Základní procedury

Hydratace (s Hydrafacial)

Hydratační péče působí preventivně proti dehydrataci a udržuje optimální vlhkost kůže. Snižuje mírný pocit suché a napjaté pokožky, obnovuje její ochrannou vrstvu a jemně biostimuluje obnovu buněk. V případě potřeby může být ošetření upraveno na hydrataci intenzivní.

Citlivá pokožka

Ošetření přináší zklidnění a úlevu pro citlivou pokožku, ozdravuje ji a chrání proti stresu a vnějším vlivům. Esenciální prvky kůži vyživují, zvlhčují a obnovují vodní rovnováhu, posilují krevní cévy a mají zjemňující efekt.

Lifting (s hydrafacial)

Toto ošetření pomáhá korigovat známky stárnutí pleti, pomáhá jasněji definovat obrys obličeje, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, poskytuje hloubkovou hydrataci, posiluje syntézu kolagenu a elastinu. Výsledek hladší pleti je viditelný již po prvním ošetření, které je vhodné i jako součást přípravy před zvláštními příležitostmi.

Platinum

Základní ošetření na bázi platiny vykazuje antioxidační účinky a působí preventivně proti předčasnému stárnutí pokožky. Ovlivňuje mechanismus tvorby pigmentů a zabraňuje vzniku skvrn souvisejících s věkem, stimuluje detoxikaci a protizánětlivé schopnosti pokožky, eliminuje známky oxidačního stresu a chrání pokožku před všemi formami volných radikálů.

Anti-aging procedury

Anti-age

Ošetření eliminuje většinu změn kůže souvisejících s věkem, zlepšuje metabolismus a mikrocirkulaci, umožňuje lepší definici obrysu obličeje a koriguje hormonální stav. Kompletní ošetření vyhlazuje jemné linie a obnovuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje strukturu a celkový vzhled pokožky. Lze aplikovat pro speciální péči na bázi biomimetických peptidů a anti-aging ošetření pro atonickou kůži.

3D tvarování obličejových kontur

Toto ošetření koriguje známky ochablosti související s gravitací a napomáhá k dosažení definovanějšího obrysu obličeje. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a obnovuje strukturu všech vrstev pokožky. Může být použito jako ošetření před party nebo jinou společenskou akcí, které má okamžitý pozitivní účinek.

Intenzivní stimulace kolagenu

Ošetření přináší celkový omlazující efekt pro oslabenou kůži, stimuluje syntézu nového kolagenu při ochraně toho stávajícího, zlepšuje turgor pokožky a vyhlazuje vrásky.

Peptidové ošetření

Ošetření viditelně zlepšuje strukturu a turgor stárnoucí pokožky, intenzivně stimuluje syntézu kolagenu, zpevňuje obrysy obličeje a koriguje mimické vrásky. Skvělá rekonvalesce po zákroku estetické chirurgie.

Biofiller

Toto jedinečné ošetření dehydratované pokožky všech typů zajišťuje perfektní tvarování obličejekorekci mimických vrásek. Samostatná procedura je vhodná v rámci příprav na společenskou událost pro svůj okamžitý liftingový efekt. Prodlužuje účinek injekční terapie, ozdravuje pokožku po zákrocích estetické chirurgiie a chemických peelingových přípravcích.

Speciální péče

Jet lag (pásmová nemoc / nemoc z časového posunu)

Toto ošetření okamžitě eliminuje oxidační stres způsobený volnými radikály kvůli náhlé změně prostředí. Intenzivně obnovuje strukturu a minerální rovnováhu pokožky, zlepšuje metabolismus, zlepšuje mikrocirkulaci a má silné antioxidační a detoxikační účinky.

Ošetření hyperpigmentace

Ošetření viditelně redukuje tmavé skvrny, působí jako prevence před vznikem skvrn nových a značně zlepšuje celkový vzhled pokožky. Kompletní procedura má biostimulační a bělící vlastnosti, výrazný liftingový a omlazující účinek, zlepšuje imunitu pokožky.

Hloubkové čIštění a detoxikace (v kombinaci s Hydrafacial)

Toto ošetření zajišťuje jemné, ale hloubkové čištění a detoxikaci mastné a k akné  náchylné kůže. Účinně ovlivňuje hyperfunkci mazových žláz, reguluje a normalizuje jejich funkci, posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky a obnovuje její minerální a vodní rovnováhu.

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě