fbpx

Exkluzivní SPA programy

Vyzkoušejte exkluzivní nabídku relaxačních, regeneračních, detoxikačních ošetření v Aether Clinic

Psammoterapie (léčba horkým zlatým pískem)

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, ať už v městském prostředí nebo dokonce na horách, na stole Psammo se ocítíte na pláži s teplým pískem a mořským vánkem.Ošetření zahrnuje odpočinek na stole s horkým zlatým pískem. Lze také nakombinovat s jemnou masáží, známou také jako bezgravitační, která přispívá k dokonalému uvolnění celého těla. Efektu dosáhneme kombinací přikládání bylinných polštářků, zvučných zlatých mís a inverzní terapie. Zvyšuje pružnost páteře, snižuje bolest zad, nervové a svalové napětí, má antistresové účinky a zlepšuje zdraví kloubů.

Odpolední siesta

V každodenním životě plným práce, stresu, problémů a obav je důležité se umět na chvíli zastavit a najít si čas pro svoji duši a tělo.Najděte si volný čas pro sebe a dovolte si relaxovat. Zanedlouho pocítíte vnitřní harmonii, budete plní nové energie a získáte sílu pro nové pozitivní zážitky.

Detoxikační ošetření v infračervené sauně Dome

Infračervené vlny mohou proniknout na povrch kůže do hloubky asi 6 cm. To má za následek hluboké pocení, kterého je normálně dosaženo dlouhodobými cvičeními. Vnitřní toxiny mohou být vylučovány z hlubokých mazových žláz i z normálních potních žláz. To vede k hluboké buněčné detoxikaci a má mnoho zdravotních výhod.Infračervená saunová terapie zahřívá tělo, nikoli pouze vzduch, zvyšuje základní tělesnou teplotu a produkuje hluboký, detoxikační pot na buněčné úrovni, kde sídlí většina toxinů. Infračervené záření také pomáhá při snižování krevního tlaku a hubnutí, spálí až 600 kalorií během jednoho 40minutového sezení.

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě