Dárkový poukaz

Chcete potěšit své blízké krásným dárkem, který ocení? S dárkovým poukazem do Aether Clinic zaručeně uspějete!

Objednejte si Voucher zde ...

Lámete si hlavu, jaký dárek koupit?

Dárkový poukaz Aether Clinic je perfektní dárek pro mnoho zvláštních příležitostí jako jsou – Valentýn, narozeniny, výročí, Den matek, Den otců, Vánoce.

Naše vouchery se stanou vytouženým dárkem pro každého. Nabízí více než 300 služeb v moderní a stylové špičkové estetické klinice v Praze – Aether Clinic. Můžete vyzkoušet kteroukoli z celosvětově žádaných a účinných estetických procedur, jako jsou laserová a injekční ošetření, anti-age programy, programy na tvarování těla a odbourávání tuku, stejně jako exkluzivní autorské SPA rituály, či si zakoupit obličejovou a prémiovou kosmetiku!

Naše dárkové poukazy jsou k dispozici v hodnotách od 2000 Kč po jakoukoli libovolnou hodnotu. Pomocí formuláře níže si můžete vybrat dárkový poukaz pro kohokoli, koho chcete překvapit. Pokud si přejete zakoupit dárkový poukaz na konkrétní ošetření nebo částku, napište nám na reception@aetherinstitute.com

*Dárková karta je platná 6 měsíců ode dne zakoupení a musí být předložena při jejím uplatnění. Všechny dárkové poukazy jsou nepřenosné, nevyměnitelné a nevratné a nelze je vyměnit za hotovost ani použít jako platbu na žádný účet, pokud to nevyžaduje zákon.

* Dárkové poukazy zakoupené v rámci speciální nabídky nebo se slevou se nevztahují na ošetření v měsíční speciální nabídce.

Domluvte si nezávaznou konzultaci nebo ošetření

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě
  • Jak jsi přejete být kontaktováni?
  • * Nevztahuje se na konzultaci s lékařem a probíhající speciální nabídku