fbpx

Formování postavy s Verju

Kdo by se nechtěl pyšnit pevnou a štíhlou postavou, hezky se oblékat, mít zdravé sebevědomí. Hubnutí je komplexní záležitost, která ale rozhodně nemusí být jen ve znamení odříkání, drylu a přemáhání se.

Co je příčinou nadváhy?

Obezita je charakteristická zmnožením tukové tkáně. Příčina je buď genetická, nebo souvisí se špatným životním stylem. Přispívá k ní nízká fyzická aktivita, nevhodná a nepravidelná strava, chronický stres. Nadváha s sebou nese i vážné zdravotní komplikace jako jsou kardiovaskulární choroby, respirační onemocnění a hormonální poruchy. S nadváhou může, ale taky nemusí, souviset celulitida – estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou. Původ celulitidy hledejme mimo dědičných předpokladů v sedavém zaměstnání a v hromadění toxinů v těle.

Lze nadváze předcházet?

Jednoznačně! Pravidelná strava, pohyb, pitný režim, vyvážený jídelníček. To vše je správným předpokladem pro optimální váhu. Nezapomínejme ale na psychiku. Všudypřítomný stres dokáže své a, přiznejme si, jako je to se vším – i hubnutí začíná v hlavě.

Jak bojujeme s nadváhou a formujeme postavu v Aether Clinic?

U nás v Aether Clinic si zakládáme na komplexním přístupu ke každému klientovi a k jeho problému. Ne jinak je tomu u nadváhy. Pomůžeme Vám s formováním postavy, s celulitidou i s radikálnějším hubnutím.

Naším cílem je, aby pro Vás byl proces hubnutí efektivní, příjemný, aby se pro Vás stal novým životním stylem a výsledek byl trvalý. Nejde nám o jednorázové zhubnutí, nečekejte tedy zázračné tabletky ani koktejly. Ve svém úsilí snoubíme tradiční postupy jako jsou konzultace s výživovým poradcem a jídelníček na míru, lymfaticko-drenážní masáže a nejnovější lékařské technologie. Pokrokovou a špičkovou metodu nepochybně zastupuje laserové ošetření Verju.

Proč Verju?

Ošetření spočívá v neinvazivní aplikaci laseru s nízkou intenzitou, který naruší tukové buňky. Zkapalněný tuk z buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Jakmile jsou lipidy uvolněny, tukové buňky se přirozeně smrsknou. Poté se nastartuje váš lymfatický systém a uvolněné lipidy eliminuje. Část využije a promění na energii a část se z těla vyloučí. Ošetření je zcela bezpečné, bezbolestné a účinné.

První laserová liposukce na světě, která získala certifikaci FDA.

 • Redukce tuku bez potenciálně škodlivých vedlejších účinků
 • Efekt je na rozdíl od klasické liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky
 • Žádné otoky a modřiny
 • Žádné změny ve složení krve
 • Výsledky jsou permanentní a bez JO-JO efektu

Jak Verju funguje?

Verju terapie je komplexní a skládá se z několika kroků. Nejdříve definujeme nejzávažnější oblasti podkožního tuku nebo celulitidy, poté pomocí diod cílíme na oblast kolmo, přičemž je hlavice přístroje umístěna 4-6 palců od pokožky, čímž optimalizujeme expozici generovaných paprsků na ošetřovanou oblast. Nakonec dochází k působení chladného zeleného laserového paprsku. Verju disponuje unikátním systémem Green Diode, který proniká kůží, účinkuje na zvětšené tukové buňky a současně zvyšuje koncentraci kolagenu. V místě působení navíc vypíná kůži! Touto metodou systém Green Diode předchází všem ostatním zařízením pro redukci obvodu a celulitidy.

Procedura je zcela bezbolestná, neinvazivní, bez vedlejších účinků, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci!

Kdy uvidím výsledky?

Výsledky můžete zaznamenat již po prvním ošetření, efekt se dostavuje v průběhu čtrnácti dnů. Pro skutečně maximální změnu však doporučujeme absolvovat minimálně 6 ošetření. A protože k našim klientům přistupujeme komplexně, doporučíme Vám navíc opatření pro zlepšení Vašeho životního stylu a nabídneme Vám lymfatickou masáž na podporu lymfatického systému, aby jste dosáhli maximálního efektu laserové liposukce.

Sestavily jsme pro Vás tři exkluzivní programy:

Program Verju Body contouring (Formování postavy)

Program je vhodný pro ty, kteří nepotřebují radikálně hubnout, ale přejí si zpevnit určité partie a zformovat postavu.

Program zahrnuje:

 • Úvodní konzultaci s lékařem. Lékař Vám zodpoví Vaše konkrétní dotazy, prokonzultuje s Vámi možné kontraindikace, probere s Vámi Vaši anamnézu a cíle, následuje měření
 • 6 Verju ošetření
 • 6 procedur na Vibro Shape
 • 6 lymfatických drenážních masáží 60min
 • 1 detoxikační ošetření s Dome jako DÁREK!

Jedna procedura trvá cca 2 h

Program Extra Verju Body contouring (Formování postavy)

Program zahrnuje:

 • Úvodní konzultaci s lékařem. Lékař Vám zodpoví Vaše konkrétní dotazy, prokonzultuje s Vámi možné kontraindikace, probere s Vámi Vaši anamnézu a cíle, následuje měření
 • 8 Verju ošetření
 • 8 procedur na Vibro Shape
 • 1 detoxikační ošetření s Dome jako DÁREK!

Program Verju Anti-cellulite (Anticelulitidový program)

Program je určen pro ty, které trápí nevzhledná celulitida na všech rizikových partiích, ať už se jedná o břicho, hýždě, stehna, boky, paže…

Program zahrnuje:

 • Úvodní konzultaci s lékařem
 • 6 Verju ošetření
 • 6 procedur na Vibro Shape
 • 6 lymfatických drenážních masáží (60min)
 • 1 detoxikační ošetření s Dome jako DÁREK!

Jedna procedura trvá cca 1,5 h

Program Verju Weight loss (Program pro hubnutí)

Program stvořený pro všechny, kteří si přejí nejen zhubnout, ale i zformovat postavu a znovunabýt ztracené sebevědomí. Hubnutí nemusí být pouze odříkání, ale i nový životní styl, ve kterém najdete zalíbení!

Program zahrnuje:

 • 12 Verju ošetření
 • 12 procedur na Vibro Shape
 • 12 lymfaticko-drenážních masáží 60 min

Jedna procedura trvá cca 2 h

Programy Body counturing a Anti-cellulite mohou být na přání doplněny o poradenství ve výživě. Všechny programy pak mohou být obohaceny o vyhodnocení krevních testů.

Foto před a po

Objednat se

Získejte 10% SLEVU při první návštěvě